Latem, gdy miałem 12 lat potrzebowałem, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Latem, gdy miałem 12 lat potrzebowałem,

Latem, gdy miałem 12 lat potrzebowałem, żeby mi rodzice dołożyli parę zł do wycieczki. Większą sumę już sam uzbierałem pracując przy zbiorze owoców sezonowych. Ojciec zaproponował, że możemy pograć w karty na pieniądze a mama mrugnęła do niego, że dadzą mi wygrać. Graliśmy w oko. Na początku szło mi dość dobrze i powiększałem swój kapitał, podejrzewając, że starsi trochę szachrują, żebym wygrywał. Potem niestety karta się odwróciła. Przegrałem wszystko. Myślałem, że to tylko tak na żarty, jednak ojciec zgarnął całą kasę, co do grosza! Powiedział, że będę miał nauczkę, że w karty nie gra się na pieniądze. O wycieczce mogłem zapomnieć.
REKLAMA


Mój chłopak stwierdził niedawno, że jestem

Mój chłopak stwierdził niedawno, że jestem równie piękna bez makijażu i wcale go nie potrzebuję. Dzisiaj wstałam w bardzo optymistycznym nastroju i stwierdziłam, że faktycznie mogę pierwszy raz pójść do pracy bez malowania się.

Szef jak tylko mnie zobaczył, ze szczerą troską, zapytał czy dobrze się czuję. Wstyd mi było powiedzieć, że to jedynie brak makijażu i koniec końców musiałam pójść do domu "żeby nie pozarażać reszty pracowników".

REKLAMA


Parę dni temu przygarnęliśmy kota.

Parę dni temu przygarnęliśmy kota.

Moja dziewczyna oznajmiła, że nie będziemy się zabawiać, dopóki zwierzak nie wyjdzie z pokoju, bo "to by było dziwne i niewłaściwe".

Mieszkamy w kawalerce.

REKLAMA
REKLAMA