Wszyscy w mojej najbliższej rodzinie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wszyscy w mojej najbliższej rodzinie

Wszyscy w mojej najbliższej rodzinie (i wiele osób z tej dalszej) mają nadwagę. Ja jako jedyny mam niedowagę (nie jest to jakaś znaczna niedowaga do wagi prawidłowej brakuje mi około kilograma). Jako, że jestem bardzo wybredny na wigilii zjadłem dość mało i nieszczególnie dużo jadłem przez święta. Efektem tego schudłem. Gdy postanowiłem się przy wszystkich zważyć i powiedziałem, że schudłem 1,5kg moja mam ubzdurała sobie, że mam anoreksję. Za nic nie mogę ją przekonać, że tak nie jest. Zdążyła już ustalić mi termin u psychiatry i pożalić się połowie swoich koleżanek.
REKLAMA


Mój chłopak stwierdził niedawno, że jestem

Mój chłopak stwierdził niedawno, że jestem równie piękna bez makijażu i wcale go nie potrzebuję. Dzisiaj wstałam w bardzo optymistycznym nastroju i stwierdziłam, że faktycznie mogę pierwszy raz pójść do pracy bez malowania się.

Szef jak tylko mnie zobaczył, ze szczerą troską, zapytał czy dobrze się czuję. Wstyd mi było powiedzieć, że to jedynie brak makijażu i koniec końców musiałam pójść do domu "żeby nie pozarażać reszty pracowników".

REKLAMA


Parę dni temu przygarnęliśmy kota.

Parę dni temu przygarnęliśmy kota.

Moja dziewczyna oznajmiła, że nie będziemy się zabawiać, dopóki zwierzak nie wyjdzie z pokoju, bo "to by było dziwne i niewłaściwe".

Mieszkamy w kawalerce.

REKLAMA
REKLAMA