Trenuje amatorsko podnoszenie ciężarów, - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Trenuje amatorsko podnoszenie ciężarów,

Trenuje amatorsko podnoszenie ciężarów, na siłownie nie chodzę ponieważ mam ławeczkę w domu, jako że zawsze myślałem że dużo wyciskam wybrałem się w końcu na zawody, były 3 podejścia jako pierwsze wyznaczyłem ciężar o 10 kg mniej niż wyciskam, jednak się okazało że moje domowe obciążenie jest lżejsze. Nie wyobrażacie sobie mojego wstydu przy całej publiczności, gdy nie mogłem podnieść pierwszego wyznaczonego przeze mnie ciężaru. Uciekłem stamtąd prawie tak szybko jak mnie sztanga przygniotła.
REKLAMA


Mój chłopak stwierdził niedawno, że jestem

Mój chłopak stwierdził niedawno, że jestem równie piękna bez makijażu i wcale go nie potrzebuję. Dzisiaj wstałam w bardzo optymistycznym nastroju i stwierdziłam, że faktycznie mogę pierwszy raz pójść do pracy bez malowania się.

Szef jak tylko mnie zobaczył, ze szczerą troską, zapytał czy dobrze się czuję. Wstyd mi było powiedzieć, że to jedynie brak makijażu i koniec końców musiałam pójść do domu "żeby nie pozarażać reszty pracowników".

REKLAMA


Parę dni temu przygarnęliśmy kota.

Parę dni temu przygarnęliśmy kota.

Moja dziewczyna oznajmiła, że nie będziemy się zabawiać, dopóki zwierzak nie wyjdzie z pokoju, bo "to by było dziwne i niewłaściwe".

Mieszkamy w kawalerce.

REKLAMA
REKLAMA