Zbliżały się urodziny mojego taty. Na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Zbliżały się urodziny mojego taty. Na

Zbliżały się urodziny mojego taty. Na allegro jakimś cudem znalazłem dokładnie taki skuter jaki jemu się marzy. Wygląda dokładnie tak jak zwykły tylko, że jest elektryczny. Od razu chciałem go kupić jednak na licytacji ktoś ciągle podbijał moją cenę, był to jakiś jeden zawzięty użytkownik. Dopiero po wygraniu aukcji na urodzinach dowiedziałem się, że tym użytkownikiem był mój starszy brat. Dzięki temu za prezent dla mojego tatusia zapłaciłem ponad 7 tysięcy, a mogłem za ok 4 tysiące, gdy reszta osób się wycofywała z licytacji.
REKLAMA


Powiedziałam ojcu, że moim zdaniem ma typowe

Powiedziałam ojcu, że moim zdaniem ma typowe objawy ADHD. Zirytował się na mnie, zaczął na mnie krzyczeć, ale przerwał w połowie zdania bo rozproszył go pies sąsiadów, którego zobaczył za oknem.

Od kiedy tylko pamiętam, tak wygląda każda rozmowa z moim tatą.

REKLAMA


Wszyscy faceci z mojego otoczenia okazywali

Wszyscy faceci z mojego otoczenia okazywali się albo nieudacznikami albo totalnymi kut*sami. Postanowiłam wypróbować popularny serwis randkowy i bardzo szybko tego pożałowałam.

Jednym z pierwszych kolesi, na których trafiłam był mój własny ojciec szukający przygód z dziewczynami w moim wieku. A naprawdę wierzyłam, że rodzice są na tyle szczęśliwi w związku, że dochowują wierności.

REKLAMA
REKLAMA