Pracuję od pięciu lat w Niemczech przy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Pracuję od pięciu lat w Niemczech przy

Pracuję od pięciu lat w Niemczech przy starszych ludziach. Miałam już kilka rodzin do opieki,ale Pan z którym teraz mieszkam jest nie zastąpiony. Co dzień po śniadaniu idzie do swojego pokoju i trzepie konia. Niby nic strasznego, ale nie zamyka drzwi od pokoju i sapie przy tym jak cap. Postanowiłam nagrać to telefonem i pokazać jego córce by mu przemówiła do rozsądku,by chociaż do łazienki poszedł i dyskretnie to robił. Reakcja córki była taka że poczerwieniała jak indyk, wyszła i już miesiąc jak nie przychodzi do taty w odwiedziny.
REKLAMA


Mój chłopak stwierdził niedawno, że jestem

Mój chłopak stwierdził niedawno, że jestem równie piękna bez makijażu i wcale go nie potrzebuję. Dzisiaj wstałam w bardzo optymistycznym nastroju i stwierdziłam, że faktycznie mogę pierwszy raz pójść do pracy bez malowania się.

Szef jak tylko mnie zobaczył, ze szczerą troską, zapytał czy dobrze się czuję. Wstyd mi było powiedzieć, że to jedynie brak makijażu i koniec końców musiałam pójść do domu "żeby nie pozarażać reszty pracowników".

REKLAMA


Parę dni temu przygarnęliśmy kota.

Parę dni temu przygarnęliśmy kota.

Moja dziewczyna oznajmiła, że nie będziemy się zabawiać, dopóki zwierzak nie wyjdzie z pokoju, bo "to by było dziwne i niewłaściwe".

Mieszkamy w kawalerce.

REKLAMA
REKLAMA