Byłem z dziewczyną 4 lata. Tuż po tym jak - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłem z dziewczyną 4 lata. Tuż po tym jak

Byłem z dziewczyną 4 lata. Tuż po tym jak przyjęła moje oświadczyny pokłóciła się ze swoją najlepsza przyjaciółką. Nie chciała mi powiedzieć o co poszło, ale owa przyjaciółka sama się do mnie zgłosiła. Ukochana związała się ze mną bo byłem bardzo towarzyski, miałem dużą grupę znajomych z przeróżnych środowisk i dla niej robiącej doktorat z socjologii było to wspaniałe poletko doświadczalne. Planowała mnie zostawić tuż po obronie doktoratu, i o to się pokłóciły bo po oświadczynach nie mogła dalej wkręcać przyjaciółce, że nasz związek to "nic poważnego".
REKLAMA

Nasz pies znalazł sposób na nastoletnią

Nasz pies znalazł sposób na nastoletnią córkę, której nie chciało się go wyprowadzić. Wyrwał jej telefon z ręki i wrzucił go do kibla. Bardzo kreatywny i skuteczny sposób, szkoda tylko, że córa akurat obczajała mój nowy telefon służbowy. Szef mi nigdy nie uwierzy co się stało.
REKLAMA

Przyłapałam mojego męża jak do kawy nalewa

Przyłapałam mojego męża jak do kawy nalewa sobie mleka odciągniętego z piersi dla naszej córeczki. Bronił się twierdząc, że łatwo je pomylić z tym ze sklepu. Niech mi ktoś powie jak można pomylić karton mleka z plastikową butelką ze smoczkiem?
REKLAMA

REKLAMA