Miałam bardzo ciężki dzień, mąż od paru - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Miałam bardzo ciężki dzień, mąż od paru

Miałam bardzo ciężki dzień, mąż od paru dni jest w szpitalu, a dzieciaki są nieznośne bo nie do końca rozumieją co się dzieje. Do tego wszystkiego założony mi blokadę na koło, bo nieświadomie zaparkowałam w złym miejscu. Byłam w trakcie bajerowania strażnika miejskiego i wydawało się, że jestem na dobrej drodze żeby skończyło się na ostrzeżeniu. I wtedy mój 10 letni syn "dla jaj"włączył przedni spryskiwacz, który napryskał facetowi prosto w twarz. Młody na parę ładnych miesięcy pożegna się z kieszonkowym to może czegoś się nauczy.
REKLAMA


Mój chłopak stwierdził niedawno, że jestem

Mój chłopak stwierdził niedawno, że jestem równie piękna bez makijażu i wcale go nie potrzebuję. Dzisiaj wstałam w bardzo optymistycznym nastroju i stwierdziłam, że faktycznie mogę pierwszy raz pójść do pracy bez malowania się.

Szef jak tylko mnie zobaczył, ze szczerą troską, zapytał czy dobrze się czuję. Wstyd mi było powiedzieć, że to jedynie brak makijażu i koniec końców musiałam pójść do domu "żeby nie pozarażać reszty pracowników".

REKLAMA


Parę dni temu przygarnęliśmy kota.

Parę dni temu przygarnęliśmy kota.

Moja dziewczyna oznajmiła, że nie będziemy się zabawiać, dopóki zwierzak nie wyjdzie z pokoju, bo "to by było dziwne i niewłaściwe".

Mieszkamy w kawalerce.

REKLAMA
REKLAMA