Mój mąż jest programistą pracującym głównie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mój mąż jest programistą pracującym głównie

Mój mąż jest programistą pracującym głównie z domu. Ma swoją ukochaną klawiaturę, której chyba nigdy w życiu nie czyścił. Ostatnio nasz roczny synek się do niej dorwał i zaczął się nią bawić i oczywiście w pewnym momencie gryźć. Wkurzyłam się na męża i powiedziałam, że albo ją będzie solidnie i regularnie czyścił albo trafia od razu na śmietnik. Oburzył się i powiedział, że przecież czyści, więc kazałam mu wymontować klawisze i wypadła masa kłaków naszego kota... który zmarł 4 lata temu.
REKLAMA

Byłam ostatnio z córką na zakupach. Poczułam

Byłam ostatnio z córką na zakupach. Poczułam nieprzyjemny zapach, więc chciałam powąchać pieluchę, aby zobaczyć, czy to nie czas na odwiedzenie przewijalni. Ten czas zdecydowanie minął - kiedy podniosłam moją małą, chwyciłam tak niefortunnie, że pielucha lekko się przesunęła i moja pierworodna obdarowała mnie rzadką kupką wprost na twarz.
REKLAMA

Własnie rozpoczęłam pierwszy dzień pracy

Własnie rozpoczęłam pierwszy dzień pracy jako niania. Jest godzina 10. Dziecko 7 lat, właśnie się obudziło. Jedzenie ma przygotowane w pudełeczku, mam tylko podać o odpowiednich porach. Zaglądam do pudełka. Wszystko podpisane karteczkami. Śniadanie - wafelek czekoladowy, II śniadanie - batonik snickers, przekąska - kinder jajko, obiad - ZUPKA CHIŃSKA. Do picia - coca cola. Jak będzie chciało, to w zamrażalniku ma lody. Tłumaczenie? Bo dziecko nic innego jeść nie chce, więc dostaje to co lubi, żeby głodne nie chodziło. Matka roku. Brawo!
REKLAMA

REKLAMA