Dzieciaki miały w szkole pogadanki o - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Dzieciaki miały w szkole pogadanki o

Dzieciaki miały w szkole pogadanki o zdrowym jedzeniu. Dowiedziały się między innymi, że im więcej tłuszczu w ciele tym dłużej człowiek może przeżyć bez jedzenia. Pech chciał, że dzień później były urodziny teściowej. Po odśpiewaniu sto lat synek powiedział, że przecież babcia jest nieśmiertelna. Zanim teściowa się rozpłynęła z zachwytu dorzucił, że jest taka tłusta, że zapasy jej się nigdy nie skończą!
REKLAMA

Byłam ostatnio z córką na zakupach. Poczułam

Byłam ostatnio z córką na zakupach. Poczułam nieprzyjemny zapach, więc chciałam powąchać pieluchę, aby zobaczyć, czy to nie czas na odwiedzenie przewijalni. Ten czas zdecydowanie minął - kiedy podniosłam moją małą, chwyciłam tak niefortunnie, że pielucha lekko się przesunęła i moja pierworodna obdarowała mnie rzadką kupką wprost na twarz.
REKLAMA

Własnie rozpoczęłam pierwszy dzień pracy

Własnie rozpoczęłam pierwszy dzień pracy jako niania. Jest godzina 10. Dziecko 7 lat, właśnie się obudziło. Jedzenie ma przygotowane w pudełeczku, mam tylko podać o odpowiednich porach. Zaglądam do pudełka. Wszystko podpisane karteczkami. Śniadanie - wafelek czekoladowy, II śniadanie - batonik snickers, przekąska - kinder jajko, obiad - ZUPKA CHIŃSKA. Do picia - coca cola. Jak będzie chciało, to w zamrażalniku ma lody. Tłumaczenie? Bo dziecko nic innego jeść nie chce, więc dostaje to co lubi, żeby głodne nie chodziło. Matka roku. Brawo!
REKLAMA

REKLAMA