Parę lat temu wpadła do mnie na noc moja - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Parę lat temu wpadła do mnie na noc moja

Parę lat temu wpadła do mnie na noc moja najlepsza kumpela. Rano nie mogła nigdzie znaleźć swojego tableta, ale nikt nie miał pojęcia gdzie on jest. Po długich poszukiwaniach tak się wkurzyła, że nawrzucała mi i moim rodzicom od złodziei i oszustów i od tamtej pory nie odezwała się do mnie nawet słowem. Wiele razy przeszukałam całe mieszkanie, ale ostatecznie musiałam się poddać - wspomnianego tabletu po prostu nigdzie nie było. Jesteśmy w trakcie przeprowadzki, wszystkie rzeczy przeniesione do nowego mieszkania i zaczęliśmy solidne sprzątanie. Tata odsunął lodówkę żeby tam odkurzyć - tam TABLET. Nie mam pojęcia jak się dostał za 2 metrową lodówkę, ale szkoda mi bardzo, że osoba mi tak kiedyś bliska zerwała ze mną kontakty przez fałszywe oskarżenia.
REKLAMA

Nasz pies znalazł sposób na nastoletnią

Nasz pies znalazł sposób na nastoletnią córkę, której nie chciało się go wyprowadzić. Wyrwał jej telefon z ręki i wrzucił go do kibla. Bardzo kreatywny i skuteczny sposób, szkoda tylko, że córa akurat obczajała mój nowy telefon służbowy. Szef mi nigdy nie uwierzy co się stało.
REKLAMA

Przyłapałam mojego męża jak do kawy nalewa

Przyłapałam mojego męża jak do kawy nalewa sobie mleka odciągniętego z piersi dla naszej córeczki. Bronił się twierdząc, że łatwo je pomylić z tym ze sklepu. Niech mi ktoś powie jak można pomylić karton mleka z plastikową butelką ze smoczkiem?
REKLAMA

REKLAMA