W trakcie rozmowy zorientowałam się, że - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W trakcie rozmowy zorientowałam się, że

W trakcie rozmowy zorientowałam się, że córka jest przekonana, że Stany Zjednoczone są odrębnym kontynentem tak jak Australia. Odpaliłam mapę w telefonie i pokazałam jej, że nie ma racji. Wkurzyła się i stwierdziła, że to i tak jej się nigdy w życiu nie przyda, a ona zawsze była słaba z geometrii. Dziewczyna ma 17 lat i najwyższa pora to sobie szczerze powiedzieć - inteligencja nie jest jej najmocniejszą stroną.
REKLAMA


Listonosz zostawił mi wczoraj 3 awizo. Każdy

Listonosz zostawił mi wczoraj 3 awizo. Każdy dotyczy listu do odebrania w innej placówce pocztowej. Mieszkamy na parterze, a ja pracuję w domu, więc jakby tylko zadał sobie trud żeby zadzwonić do drzwi to by mi przekazał wszystkie listy.

REKLAMA


Mam straszny problem z nawiązywaniem

Mam straszny problem z nawiązywaniem kontaktów. Siostra poradziła mi żebym wziął psa z ciapkowa, to będę więcej wychodził i na pewno kogoś poznam na spacerach. Wybrałem niewielkiego sympatycznego kundelka. Szybko wydało się, że nie cierpi innych psów i na każdego się rzuca. Wszyscy w okolicy już go znają i na nasz widok przechodzą na drugą stronę ulicy albo obchodzą nasz szerokim łukiem.

REKLAMA
REKLAMA