W trakcie obchodów 10-lecia naszej firmy - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W trakcie obchodów 10-lecia naszej firmy

W trakcie obchodów 10-lecia naszej firmy robiliśmy zdjęcie wszystkich 100 pracowników. Ustawiali nas rzędami, a że jestem wysoki to trafiłem do ostatniego rzędu po środku. Mam potworną klaustrofobię i przez ten ścisk dostałem ataku paniki i zemdlałem wywracając przy tym parę osób dookoła. Zrobiło się wielkie zamieszanie, ludzie krzyczeli, inni próbowali się zorientować co się dzieje... a fotograf pstrykał zdjęcie za zdjęciem. Jedno ze zdjęć z tego zdarzenia, na którym padam nieprzytomny w tłum wisi teraz na wejściu do naszego biura w wielkim powiększeniu.
REKLAMA

Byłem w odwiedzinach u brata mieszkającego

Byłem w odwiedzinach u brata mieszkającego w innym mieście. Ostro zabalowaliśmy, więc w drodze powrotnej zasnąłem jak tylko usiadłem w pociągu. Konduktor mocno mną szarpnął, żeby mnie obudzić, a mi się musiało coś śnić bo mu przywaliłem. Mimo, że miałem ważny bilet wywalił mnie z pociągu w jakiejś wiosce pośrodku niczego. Musiałem czekać 6 godzin na kolejny pociąg.
REKLAMA

Nachyliłam się do partnera żeby go pocałować,

Nachyliłam się do partnera żeby go pocałować, a on odskoczył i powiedział, że czuć ode mnie zgniłym serem. Powiedziałam, że wystarczyło mnie poprosić o umycie zębów, a on powiedział, że nie chciał mnie urazić. No tak, w ten sposób załatwił to znacznie delikatniej...
REKLAMA

REKLAMA