Mimo sumiennego brania tabletek - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Mimo sumiennego brania tabletek

Mimo sumiennego brania tabletek antykoncepcyjnych zaszłam w nieplanowaną ciążę. Mój mąż się zdenerwował i zaczął mnie posądzać o zdradę i wypytywać z kim i gdzie byłam w okolicach 1 grudnia. W odpowiedzi zaczęłam się głupkowato śmiać, a on wziął to za potwierdzenie swoich domysłów i wyszedł z domu z wielkim trzaśnięciem drzwiami. Trzy godziny zajęło mu ochłonięcie na tyle, żeby uświadomił sobie, że tego dnia braliśmy ślub i była nasza noc poślubna.
REKLAMA


Czasem zamieniam się z moją 4-letnią córką

Czasem zamieniam się z moją 4-letnią córką na laptopy. Ona bawi się moim (zawsze ją obserwuję i hamuję ewentualne niszczycielskie zapędy), a ja w tym czasie "korzystam"z jej zabawkowego komputera. Wczoraj do późnych godzin nocnych przygotowywałam ważną prezentację i rano trochę zaspałam. W wielkim pędzie wpadłam do sali konferencyjnej, wyglądając jak sto nieszczęść i wyciągnęłam z torby zabawkowego laptopa mojej córki.

REKLAMA


Długo dzisiaj debatowaliśmy z ukochaną czy

Długo dzisiaj debatowaliśmy z ukochaną czy bardziej boli mocne kopnięcie w jajka, czy może jednak poród. Dziewczynie zbliżają się "te dni", więc była bardzo drażliwa. Zezłościła się na mnie, podniosło ją i kopnęła mnie w klejnoty. Nie wiem co chciała tym udowodnić, bo od początku rozmowy przyznałem jej rację, że poród boli znacznie bardziej.

REKLAMA
REKLAMA