Moja dziewczyna od urodzenia ma niewielką - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Moja dziewczyna od urodzenia ma niewielką

Moja dziewczyna od urodzenia ma niewielką narośl na policzku. Nigdy mi nie przeszkadzała, ale od dawna próbowałem ją namówić o usunięcie jej dla swojego własnego bezpieczeństwa (ryzyko nowotworu). Dzisiaj umówiła się na wizytę u lekarza. Postanowiła ją usunąć, bo od kiedy kupiła nowy telefon ta narośl przypadkowo rozłącza jej rozmowy. Nie ma jak to odpowiednie priorytety w życiu.
REKLAMA


Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym

Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym amatorem pieczywa. Choćby nie wiem jak był najedzony, to jak widzi chleb albo bułkę, to chce je zjeść, albo chociaż nadgryźć. Koło wyjścia z mojego bloku jest śmietnik, a obok niego ludzie codziennie wyrzucają czerstwe pieczywo dla gołębi. Za każdym razem jak wychodzimy z domu bez wózka, synek wyrywa się do tego pieczywa i muszę go siłą odciągać, co kończy się płaczem i krzykiem.

REKLAMA


Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną

Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną bałaganiarą, dlatego stanąłem jak wryty, kiedy zobaczyłem, że sama z siebie sprząta łazienkę. Szybko sprowadziła mnie na ziemię tłumacząc, że sprząta jedynie lustro i jego okolice żeby zrobić ładne selfie.

REKLAMA
REKLAMA