Wracając z majówki zatrzymałem się na MOPie - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Wracając z majówki zatrzymałem się na MOPie

Wracając z majówki zatrzymałem się na MOPie przy autostradzie żeby skorzystać z toalety. Wszystkie kabiny były zajęte, a kiedy jedna się zwolniła gestem wskazałam małemu chłopcu, że może iść (był przede mną), ale on przecząco pokręcił głową. Wysikałem się i po wyjściu zobaczyłem go z tatą - najbardziej przypakowanym facetem jakiego w życiu widziałem. Chłopiec wskazał na mnie i powiedział: "Ten pan chciał żebym poszedł z nim do kabiny".
REKLAMA


Byłam na kolejnej randce z facetem. Poszliśmy

Byłam na kolejnej randce z facetem. Poszliśmy do kina i ledwo reklamy się skończyły on rozpiął rozporek i rzucił: "No to zabieraj się do roboty". Mówił to śmiertelnie poważnie. Wcześniej raz się pocałowaliśmy. Nigdy nie uciekałam jeszcze z kina w takim popłochu.

REKLAMA


Rozmawiałam z siostrą i zdradziłam jej,

Rozmawiałam z siostrą i zdradziłam jej, że bardzo możliwe, że jestem w ciąży. Poprosiłam ją również, żeby nikomu o tym nie mówiła dopóki nie będę miała absolutnej pewności. Niecałą minutę po zakończeniu rozmowy dostałam wiadomość: "Nie uwierzysz, ale Marta jest w ciąży!". Oczywiście to ja jestem Marta.

REKLAMA
REKLAMA