Robiłem wiosenne porządki w szafie i na - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Robiłem wiosenne porządki w szafie i na

Robiłem wiosenne porządki w szafie i na samym dnie znalazłem sztuczną brodę - pamiątkę z jakiejś pijackiej imprezy na mieście z kumplami. Na co dzień nie mam zarostu więc ją ubrałem dla jaj i poszedłem zobaczyć reakcję naszej 2-miesięcznej córeczki. Żona akurat zmieniała jej pieluchę po grubszej sprawie i tak się mnie przestraszyła, że odruchowo rzuciła mnie zużytą pieluchą. Mówi się, że kanapka zawsze spada masłem do podłogi, no więc pełna pielucha trafia zawartością w twarz.
REKLAMA

Byłem przy kasie w sklepie i kiedy miałem

Byłem przy kasie w sklepie i kiedy miałem płacić zadzwonił mój telefon. Odebrałem jedną ręka, a drugą wręczyłem kasjerce złożony banknot - jedyny który miałem w portfelu. Kobieta wytrzeszczyła na mnie oczy i zaczęła się śmiać. Podałem jej ulotkę z leków na hemoroidy dla mojego ojca.
REKLAMA

Mąż siostry jest w delegacji, a ją dopadło

Mąż siostry jest w delegacji, a ją dopadło choróbsko, więc zaproponowałem, że zajmę się ich 5-letnią córką. Zabrałem ją na "randkę"do niewielkiej knajpy u mnie na osiedlu. Pod koniec jedzenia siostrzenica wykrzyknęła entuzjastycznie "czy teraz już możemy wrócić do Ciebie się rozbierać?!". Obiecałem jej, że po obiedzie zrobimy sobie pokaz mody i będziemy się PRZEBIERAĆ. Knajpa wypełniona sąsiadami z osiedla, którzy patrzyli na mnie jak na totalnego zwyrola. W całej historii najsmutniejszy jest fakt, że poza spojrzeniami nikt nie zareagował w zdecydowany sposób.
REKLAMA

REKLAMA