W wieku 40 lat dopadła mnie najgwałtowniejsza - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
W wieku 40 lat dopadła mnie najgwałtowniejsza

W wieku 40 lat dopadła mnie najgwałtowniejsza grypa żołądkowa w życiu. Akurat stałam na zatłoczonym przystanku autobusowym kiedy poczułam, że muszę natychmiast zwymiotować. Pobiegłam w pobliską bramę i robiłam co organizm mi nakazał. Podszedł do mnie jakiś żul i zaczął mnie podrywać. Podejrzewam, że niewiele osób usłyszało tak niecodzienny komplement jak: "Jak widzę jak super rzygasz to chce mi się r*chać!".
REKLAMA


Czasem zamieniam się z moją 4-letnią córką

Czasem zamieniam się z moją 4-letnią córką na laptopy. Ona bawi się moim (zawsze ją obserwuję i hamuję ewentualne niszczycielskie zapędy), a ja w tym czasie "korzystam"z jej zabawkowego komputera. Wczoraj do późnych godzin nocnych przygotowywałam ważną prezentację i rano trochę zaspałam. W wielkim pędzie wpadłam do sali konferencyjnej, wyglądając jak sto nieszczęść i wyciągnęłam z torby zabawkowego laptopa mojej córki.

REKLAMA


Długo dzisiaj debatowaliśmy z ukochaną czy

Długo dzisiaj debatowaliśmy z ukochaną czy bardziej boli mocne kopnięcie w jajka, czy może jednak poród. Dziewczynie zbliżają się "te dni", więc była bardzo drażliwa. Zezłościła się na mnie, podniosło ją i kopnęła mnie w klejnoty. Nie wiem co chciała tym udowodnić, bo od początku rozmowy przyznałem jej rację, że poród boli znacznie bardziej.

REKLAMA
REKLAMA