Byłam z ojcem na spacerze. Podszedł do nas - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Byłam z ojcem na spacerze. Podszedł do nas

Byłam z ojcem na spacerze. Podszedł do nas jakiś facet, poklepał ojca po ramieniu i powiedział, że to świetny wybór bo nikt nigdy nie zrobił mu takiego świetnego loda i do tego jeszcze tak tanio. Nie mam pojęcia, co to za koleś ani dlaczego to zrobił, ale rodzina nabrała do mnie dziwnego dystansu. Wszyscy oczywiście twierdzą, że mi wierzą i to był jakiś szajbus, ale chyba jednak odrobina wątpliwości im została. Dzięki chory poj*bie, dzięki twojemu "prankowi"własna rodzina się zastanawia czy może jednak daję d*py na boku!
REKLAMA


Listonosz zostawił mi wczoraj 3 awizo. Każdy

Listonosz zostawił mi wczoraj 3 awizo. Każdy dotyczy listu do odebrania w innej placówce pocztowej. Mieszkamy na parterze, a ja pracuję w domu, więc jakby tylko zadał sobie trud żeby zadzwonić do drzwi to by mi przekazał wszystkie listy.

REKLAMA


Mam straszny problem z nawiązywaniem

Mam straszny problem z nawiązywaniem kontaktów. Siostra poradziła mi żebym wziął psa z ciapkowa, to będę więcej wychodził i na pewno kogoś poznam na spacerach. Wybrałem niewielkiego sympatycznego kundelka. Szybko wydało się, że nie cierpi innych psów i na każdego się rzuca. Wszyscy w okolicy już go znają i na nasz widok przechodzą na drugą stronę ulicy albo obchodzą nasz szerokim łukiem.

REKLAMA
REKLAMA