Do tej pory miałam na tyle dobre stosunki - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA
Do tej pory miałam na tyle dobre stosunki

Do tej pory miałam na tyle dobre stosunki z mamą mojego chłopaka, że kiedy dopadło mnie gorsze samopoczucie pożaliłam się jej, że bardzo się boję, że kiedyś mnie zostawi dla innej - atrakcyjniejszej dziewczyny. Przytuliła mnie mocno i powiedziała, że jak jej syn był mały to miał ulubiony kocyk. Mimo że był brudny i porwany to za nic na świecie nie chciał go wymienić na inny. Na koniec powiedziała "on już tak po prostu ma". Teraz to właściwie nie wiem czy ona chciała mnie podnieść na duchu czy mi dowalić.
REKLAMA


Czasem zamieniam się z moją 4-letnią córką

Czasem zamieniam się z moją 4-letnią córką na laptopy. Ona bawi się moim (zawsze ją obserwuję i hamuję ewentualne niszczycielskie zapędy), a ja w tym czasie "korzystam"z jej zabawkowego komputera. Wczoraj do późnych godzin nocnych przygotowywałam ważną prezentację i rano trochę zaspałam. W wielkim pędzie wpadłam do sali konferencyjnej, wyglądając jak sto nieszczęść i wyciągnęłam z torby zabawkowego laptopa mojej córki.

REKLAMA


Długo dzisiaj debatowaliśmy z ukochaną czy

Długo dzisiaj debatowaliśmy z ukochaną czy bardziej boli mocne kopnięcie w jajka, czy może jednak poród. Dziewczynie zbliżają się "te dni", więc była bardzo drażliwa. Zezłościła się na mnie, podniosło ją i kopnęła mnie w klejnoty. Nie wiem co chciała tym udowodnić, bo od początku rozmowy przyznałem jej rację, że poród boli znacznie bardziej.

REKLAMA
REKLAMA