Spadłem z drabiny. Mój młodszy brat podbiegł - Twoje historie z życia codziennego - TwojeHistorie.pl
REKLAMA
REKLAMA


REKLAMA




Spadłem z drabiny. Mój młodszy brat podbiegł

Spadłem z drabiny. Mój młodszy brat podbiegł do mnie, ale nie po to żeby zapytać czy wszystko ze mną w porządku tylko po to żeby rzucić się na mnie z wyskoku krzycząc "FATALITY!". Złamał mi nogę, jemu oczywiście nic się nie stało. Dopiero wówczas rodzice przyznali mi rację, że chyba jednak brat za dużo gra w brutalne gry na konsoli.




REKLAMA


Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym

Mój półtoraroczny syn jest niesamowitym amatorem pieczywa. Choćby nie wiem jak był najedzony, to jak widzi chleb albo bułkę, to chce je zjeść, albo chociaż nadgryźć. Koło wyjścia z mojego bloku jest śmietnik, a obok niego ludzie codziennie wyrzucają czerstwe pieczywo dla gołębi. Za każdym razem jak wychodzimy z domu bez wózka, synek wyrywa się do tego pieczywa i muszę go siłą odciągać, co kończy się płaczem i krzykiem.





REKLAMA


Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną

Nasza nastoletnia córka zawsze była straszną bałaganiarą, dlatego stanąłem jak wryty, kiedy zobaczyłem, że sama z siebie sprząta łazienkę. Szybko sprowadziła mnie na ziemię tłumacząc, że sprząta jedynie lustro i jego okolice żeby zrobić ładne selfie.





REKLAMA




REKLAMA